Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań
Odkurzacz Karcher
Nasza oferta
Odkurzanie tapczanu
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna » Czyszczenie tapicerki

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego prania tapicerki

Czyszczenie, pranie tapicerki samochodowej - Poznań

Czyszczenie i pranie tapicerki - Poznań

Szybkie i skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu to specjalność naszej firmy – usługę tę świadczymy bezpośrednio u Klienta bądź w naszej siedzibie w Przeźmierowie. Oferujemy profesjonalne pranie foteli, podsufitki oraz pozostałych obić we wnętrzu auta przy pomocy nowoczesnego sprzętu marki Karcher. Dzięki wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej jesteśmy w stanie odświeżyć każdą tapicerkę i usunąć z niej nawet stare zabrudzenia różnego pochodzenia, a poprzez ozonowanie pozbyć się drobnoustrojów i wszelkich zapachów. 

 

Nowoczesne pranie tapicerki w samochodzie

 

Tkaniny pokrywające wnętrze auta z czasem naturalnie ulegają zabrudzeniu – najczęściej wnika w nie kurz, błoto oraz resztki jedzenia. Ponieważ nie każdy brud udaje się usunąć zwykłym odkurzaczem, konieczne jest regularne pranie tapicerki samochodowej.  Nasza firma świadczy tego rodzaju usługi od wielu lat, a naszym atutem jest wysoka skuteczność w usuwaniu najtrudniejszych plam i zanieczyszczeń.

Stosujemy w tym celu nowoczesne urządzenie do prania ekstrakcyjnego, czyli metody polegającej na naniesieniu na tkaninę specjalistycznego detergentu i następnie odessania go wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób usuwamy nawet głębokie i stare zanieczyszczenia z foteli przednich i tylnej kanapy, podsufitki, boków drzwi, a na życzenie Klienta także z bagażnika. Uzupełnieniem usługi czyszczenia tapicerki jest ozonowanie, które pozwala pozbyć się z wnętrza samochodu roztoczy, pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów, jak również nieprzyjemnych zapachów np. po papierosach.