Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań
Odkurzanie tapczanu
Nasza oferta
Odkurzacz Karcher
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna » Czyszczenie dywanów

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego czyszczenia i prania dywanów. 

Czyszczenie, pranie dywanów – Poznań

Czyszczenie dywanów - Poznań

Flame to zespół prawdziwych ekspertów od czystości, którzy proponują gruntowne czyszczenie i pranie dywanów w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu marki Karcher i metody prania ekstrakcyjnego skutecznie i szybko pozbywamy się każdego kurzu, brudu, plam, sierści, roztoczy oraz brzydkich zapachów, a także przywracamy dywanom ich dawny, atrakcyjny wygląd. 

 

Jak przebiega profesjonalne czyszczenie dywanów?

 

Znajdujące się w mieszkaniach, biurach, czy hotelach dywany i chodniki narażone są każdego dnia na różnego rodzaju zabrudzenia. Niestety nawet ich regularne odkurzanie pozwala jedynie pozbyć się większych drobinek kurzu i brudu, dlatego z czasem te tkaniny podłogowe stają się szare i nieprzyjemnie pachnące. We Flame jesteśmy w stanie przywrócić im dawny wygląd, wykorzystując w tym celu najlepsze urządzenia Karcher oraz ekstrakcyjną metodę prania dywanów. 

Usługę świadczymy u Klienta i składa się ona z dwóch etapów, którymi są: 1. Odplamianie i rozpuszczenie brudu z użyciem specjalistycznego środka czyszczącego. 2. Odessanie środka piorącego wraz z wodą i brudem. Zastosowanie profesjonalnych środków i sprzętu pozwala nam skutecznie usunąć nawet bardzo stary brud, jednocześnie nie narażając tkaniny na zamoczenie czy ryzyko uszkodzenia. W celu utrzymania jak najlepszych efektów czyszczenia dywanów Karcherem zalecamy powtarzanie procedury 1-2 w roku.