Czyszczenie, pranie mebli, kanapy – Poznań

czyszczenie pranie kanapy Poznań

Jeśli potrzebne Ci profesjonalne pranie mebli w Poznaniu, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów z firmy Flame. O tapicerce meblowej wiemy niemal wszystko, dlatego bez trudu poradzimy sobie z oczyszczeniem jej z kurzu, alergenów i zabrudzeń różnego pochodzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stosowaniu nowoczesnych metod czyszczenia Twoje tapicerowane krzesła, fotele, kanapy, narożniki, czy pufy znów będą zachwycać pięknymi kolorami, czystością i przyjemnym zapachem.

 

Czyszczenie tapicerki meblowej karcherem

Pokryte materiałową tapicerką meble są stylową ozdobą mieszkań, biur, urzędów oraz hoteli. Są cenione za piękny wygląd, który jednak z czasem mija, gdy tkanina pokrywa się kurzem i nieestetycznymi plamami. Zamiast w takiej sytuacji myśleć o wymianie wyposażenia, lepiej postawić na wypróbowaną metodę przywrócenia jego dawnego blasku. W firmie Flame proponujemy pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych przy pomocy urządzeń Karcher.

 

Ta metoda ma wiele zalet:

  • środki użyte w działaniu nie tylko oczyszczają, ale również niszczą potencjalne drobnoustroje, które mogłyby zagnieździć się w materiale, przyspieszając jego zużycie lub wywołując brzydki zapach,
  • przyrządy do prania marki Karcher mają znacznie większą moc niż ręczne szczotki. Dzięki temu, czyszczenie mebli jest znacznie dokładniejsze i bardziej efektywne niż manualne metody konserwacji tkanin.

 

I co równie ważne, usługa jest szybka. Jeszcze tego samego dnia po jej wykonaniu całe umeblowanie jest gotowe do ponownego użytkowania. Tapicerka wysycha w czasie od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od gęstości materiału i temperatury pomieszczenia, ale efekty prania mebli są widoczne praktycznie natychmiast, np. w bardziej jaskrawych kolorach odświeżonej powierzchni. W rezultacie otrzymujemy wyraźnie czystsze i bardziej estetyczne wnętrze, którego ozdobą ponownie są znajdujące się w nim sprzęty, a higieniczna świeżość poprawia samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu.

 

Pranie mebli – metody

Bez względu na rodzaj tkaniny jesteśmy w stanie oczyścić ją w sposób bezpieczny nie tylko z powierzchownego kurzu, ale także usunąć głęboko osadzony brud, roztocza i nieprzyjemny zapach. Wykorzystywana przez nas metoda ekstrakcyjna z użyciem najlepszych detergentów na rynku przynosi podwójne efekty: nie tylko przywraca piękny wygląd i higieniczną czystość wyposażeniu, ale także pozwala cieszyć się nim przez długi czas poprzez zapobieganie wnikania brudu w materiał. Usługę prania mebli świadczymy u Klienta – na terenie stolicy Wielkopolski i okolicznych gmin. Dojazd na terenie Poznania jest gratis, natomiast poza Poznaniem, kwestia dojazdu uzgadniana jest telefonicznie.