Pranie dywanów Poznań

Pranie dywanów Poznań

Przeglądają Państwo oferty, jakie proponują firmy zajmujące się praniem dywanów? Cenią sobie Państwo najwyższą jakość i indywidualne podejście? Flame to zespół prawdziwych ekspertów od czystości, którzy proponują gruntowne czyszczenie i pranie dywanów w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu marki Karcher i metody prania ekstrakcyjnego skutecznie i szybko pozbywamy się każdego kurzu, brudu, plam, sierści, roztoczy oraz brzydkich zapachów, a także przywracamy dywanom ich dawny, atrakcyjny wygląd.

 

KONTAKT: tel. 513897226

 

Czyszczenie dywanów Poznań – jak przybiega

Znajdujące się w mieszkaniach, biurach czy hotelach dywany i chodniki narażone są każdego dnia na różnego rodzaju zabrudzenia. Niestety nawet ich regularne odkurzanie pozwala jedynie pozbyć się większych drobinek kurzu i brudu, dlatego z czasem te tkaniny podłogowe stają się szare i nieprzyjemnie pachnące. Te wszystkie zanieczyszczenia nie tylko powodują szybkie niszczenie oraz zużywanie się dywanów. Oprócz tego stwarzają doskonałe warunki do rozwoju różnego rodzaju bakterii, roztoczy oraz grzybów, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi. Zapewne każdemu zależy na tym, aby odpowiednio dbać o utrzymanie higienicznego i zdrowego gospodarstwa. Nie zawsze jednak domowe sposoby na czyszczenie wykładzin czy innych powierzchni zdają egzamin. Większość zabrudzeń, które się na nich pojawiają, wymaga użycia specjalistycznych produktów, nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych technik. We Flame jesteśmy w stanie przywrócić im dawny wygląd, wykorzystując w tym celu najlepsze urządzenia Karcher oraz ekstrakcyjną metodę prania dywanów.

Czyszczenie dywanów Poznań

Podejmując się wyczyszczenia, zawsze uwzględniamy:

 • Gęstość runa i jego wysokość
 • wielkość
 • stopień zabrudzenia
 • rodzaj tkaniny
 • zaplamienie.

Pozwala nam to na precyzyjne określenie, jak silne muszą być użyte środki i czy będzie potrzeba ręcznego doczyszczania. Dzięki temu możemy pozbyć się brudu w bezpieczny dla materiału sposób. Czyszczenie dywanów to tylko pozornie prosta praca fizyczna!

Używane przez nas detergenty i urządzenia do prania zawsze będą dopasowane tak, aby uniknąć wypłukania koloru lub mechanicznego uszkodzenia czyszczonego obszaru. Metoda, którą wykorzystujemy, jest efektywna i nastawiona na jak najmniejszą ingerencję w sam kobierzec. Zatrudniani w Flame pracownicy znają podstawowe właściwości różnych tkanin i dostosowują sposób, w jaki przeprowadzają usługę czyszczenia dywanów, do powierzchni, z którą mają do czynienia. W naszych rękach każdy dywan jest bezpieczny, a po wykonanym praniu cały materiał higienicznie czysty, odświeżony i estetyczny!

Pranie dywanów – etapy

Proponowaną przez nas w Poznaniu i okolicach usługę czyszczenia dywanów świadczymy u Klienta. Składa się ona z dwóch etapów, którymi są:

 1. Odplamianie i rozpuszczenie brudu z użyciem specjalistycznego środka czyszczącego.
 2. Odessanie środka piorącego wraz z wodą i brudem.

Zastosowanie podczas prania dywanów profesjonalnych środków i sprzętu pozwala nam skutecznie usunąć nawet bardzo stary brud, jednocześnie nie narażając tkaniny na zamoczenie czy ryzyko uszkodzenia. W celu utrzymania jak najlepszych efektów czyszczenia dywanów Karcherem zalecamy powtarzanie procedury 1, 2 w roku.

Zapewniamy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do regularnego dbania o czystość wykładzin. Pranie dywanów w Poznaniu warto zostawić specjalistom!

Zalety prania ekstrakcyjnego dywanów

 • Likwidacja większości trudnych do usunięcia domowym sposobem plam.
 • Usuniecie nieprzyjemnych zapachów.
 • Przedłużenie żywotności dywanów.
 • Brak osadu po zastosowaniu nisko pieniących środków chemicznych , które używa się przy praniu dywanu.
 • Poprawę jakości życia i komfortu.
 • Pranie ekstrakcyjne dywanów w przełożeniu na długofalowe efekty jest tańsze niż pozostałe metody.
 • Od razu widać efekt prania – brud wyciągnięty z wnętrza dywanu, jest widoczny w zbiorniku maszyny ekstrakcyjnej, a sam dywan nabiera bardziej żywych kolorów.
 • Najważniejszą zaletą metody ekstrakcyjnej  jest pranie bez przemoczenia dywanu, w związku z czym czas schnięcia jest znacznie krótszy, a osnowa dywanu nie jest narażona na osłabienie.

 

KONTAKT: tel. 513897226