Czyszczenie, pranie dywanów – Poznań

Czyszczenie, pranie dywanów, tapicerki Poznań

Przeglądają Państwo oferty, jakie proponują firmy zajmujące się praniem dywanów? Cenią sobie Państwo najwyższą jakość i indywidualne podejście? Flame to zespół prawdziwych ekspertów od czystości, którzy proponują gruntowne czyszczenie i pranie dywanów w Poznaniu oraz w okolicznych miejscowościach. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu marki Karcher i metody prania ekstrakcyjnego skutecznie i szybko pozbywamy się każdego kurzu, brudu, plam, sierści, roztoczy oraz brzydkich zapachów, a także przywracamy dywanom ich dawny, atrakcyjny wygląd.

 

JAK PRZEBIEGA PROFESJONALNE CZYSZCZENIE DYWANÓW?

Znajdujące się w mieszkaniach, biurach czy hotelach dywany i chodniki narażone są każdego dnia na różnego rodzaju zabrudzenia. Niestety nawet ich regularne odkurzanie pozwala jedynie pozbyć się większych drobinek kurzu i brudu, dlatego z czasem te tkaniny podłogowe stają się szare i nieprzyjemnie pachnące. Te wszystkie zanieczyszczenia nie tylko powodują szybkie niszczenie oraz zużywanie się dywanów. Oprócz tego stwarzają doskonałe warunki do rozwoju różnego rodzaju bakterii, roztoczy oraz grzybów, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzi. Zapewne każdemu zależy na tym, aby odpowiednio dbać o utrzymanie higienicznego i zdrowego gospodarstwa. Nie zawsze jednak domowe sposoby na czyszczenie wykładzin czy innych powierzchni zdają egzamin. Większość zabrudzeń, które się na nich pojawiają, wymaga użycia specjalistycznych produktów, nowoczesnego sprzętu i sprawdzonych technik. We Flame jesteśmy w stanie przywrócić im dawny wygląd, wykorzystując w tym celu najlepsze urządzenia Karcher oraz ekstrakcyjną metodę prania dywanów.

 

Podejmując się wyczyszczenia, zawsze uwzględniamy:

  • Gęstość runa i jego wysokość
  • wielkość
  • stopień zabrudzenia
  • rodzaj tkaniny
  • zaplamienie.

 

Pozwala nam to na precyzyjne określenie, jak silne muszą być użyte środki i czy będzie potrzeba ręcznego doczyszczania. Dzięki temu możemy pozbyć się brudu w bezpieczny dla materiału sposób. Czyszczenie dywanów to tylko pozornie prosta praca fizyczna!

Używane przez nas detergenty i urządzenia do prania zawsze będą dopasowane tak, aby uniknąć wypłukania koloru lub mechanicznego uszkodzenia czyszczonego obszaru. Metoda, którą wykorzystujemy, jest efektywna i nastawiona na jak najmniejszą ingerencję w sam kobierzec. Zatrudniani w Flame pracownicy znają podstawowe właściwości różnych tkanin i dostosowują sposób, w jaki przeprowadzają usługę czyszczenia dywanów, do powierzchni, z którą mają do czynienia. W naszych rękach każdy dywan jest bezpieczny, a po wykonanym praniu cały materiał higienicznie czysty, odświeżony i estetyczny!

 

Pranie dywanów – etapy

Proponowaną przez nas w Poznaniu i okolicach usługę czyszczenia dywanów świadczymy u Klienta. Składa się ona z dwóch etapów, którymi są:

  1. Odplamianie i rozpuszczenie brudu z użyciem specjalistycznego środka czyszczącego.
  2. Odessanie środka piorącego wraz z wodą i brudem.

Zastosowanie podczas prania dywanów profesjonalnych środków i sprzętu pozwala nam skutecznie usunąć nawet bardzo stary brud, jednocześnie nie narażając tkaniny na zamoczenie czy ryzyko uszkodzenia. W celu utrzymania jak najlepszych efektów czyszczenia dywanów Karcherem zalecamy powtarzanie procedury 1, 2 w roku.

Zapewniamy Państwu świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zachęcamy do regularnego dbania o czystość wykładzin. Pranie dywanów w Poznaniu warto zostawić specjalistom!