Czyszczenie, pranie tapicerki samochodowej – Poznań

Szybkie i skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej w Poznaniu to specjalność naszej firmy – usługę tę świadczymy bezpośrednio u Klienta bądź w naszej siedzibie w Przeźmierowie – mapa poniżej. Jeżeli chcą Państwo umówić sie na czyszczenie na naszej posesji, proszę wcześniej o telefon 513897226. Pracownik może również zawsze podjechać we wskazane przez klienta miejsce i tam wyczyścić samochód. Cały niezbędny sprzęt ma ze sobą. Oferujemy profesjonalne pranie foteli, podsufitki oraz pozostałych obić we wnętrzu auta przy pomocy nowoczesnego sprzętu marki Karcher. Dzięki wykorzystaniu metody ekstrakcyjnej jesteśmy w stanie odświeżyć każdą tapicerkę i usunąć z niej nawet stare zabrudzenia różnego pochodzenia, a poprzez ozonowanie pozbyć się drobnoustrojów i wszelkich zapachów.

PRANIE TAPICERKI W SAMOCHODZIE

Tkaniny pokrywające wnętrze auta z czasem naturalnie ulegają zabrudzeniu – najczęściej wnika w nie kurz, błoto oraz resztki jedzenia. Ponieważ nie każdy brud udaje się usunąć zwykłym odkurzaczem, konieczne jest regularne pranie tapicerki samochodowej.  Nasza firma świadczy tego rodzaju usługi od wielu lat, a naszym atutem jest wysoka skuteczność w usuwaniu najtrudniejszych plam i zanieczyszczeń.

Stosujemy w tym celu nowoczesne urządzenie do prania ekstrakcyjnego, czyli metody polegającej na naniesieniu na tkaninę specjalistycznego detergentu i następnie odessania go wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób usuwamy nawet głębokie i stare zanieczyszczenia z foteli przednich i tylnej kanapy, podsufitki, boków drzwi, a na życzenie Klienta także z bagażnika. Uzupełnieniem usługi czyszczenia tapicerki jest ozonowanie, które pozwala pozbyć się z wnętrza samochodu roztoczy, pleśni, grzybów i innych drobnoustrojów, jak również nieprzyjemnych zapachów np. po papierosach.