Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań
Odkurzanie tapczanu
Nasza oferta
Odkurzacz Karcher
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna » Czyszczenie mebli

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszego prania mebli

Czyszczenie, pranie mebli - Poznań

Czyszczenie i pranie mebli - Poznań

Jeśli potrzebne Ci profesjonalne pranie mebli w Poznaniu, możesz liczyć na pomoc naszych specjalistów z firmy Flame. O tapicerce meblowej wiemy niemal wszystko, dlatego bez trudu poradzimy sobie z oczyszczeniem jej z kurzu, alergenów i zabrudzeń różnego pochodzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz stosowaniu nowoczesnych metod czyszczenia Twoje tapicerowane krzesła, fotele, kanapy, narożniki, czy pufy znów będą zachwycać pięknymi kolorami, czystością i przyjemnym zapachem. 

 

Czyszczenie tapicerki meblowej Karcherem

 

Pokryte materiałową tapicerką meble są stylową ozdobą mieszkań, biur, urzędów oraz hoteli. Są cenione za piękny wygląd, który jednak z czasem mija, gdy tkanina pokrywa się kurzem i nieestetycznymi plamami. Zamiast w takiej sytuacji myśleć o wymianie wyposażenia, lepiej postawić na wypróbowaną metodę przywrócenia jego dawnego blasku. W firmie Flame proponujemy pranie i czyszczenie mebli tapicerowanych przy pomocy urządzeń Karcher.

Bez względu na rodzaj tkaniny jesteśmy w stanie oczyścić ją w sposób bezpieczny nie tylko z powierzchownego kurzu, ale także usunąć głęboko osadzony brud, roztocza i nieprzyjemny zapach.  Wykorzystywana przez nas metoda ekstrakcyjna z użyciem najlepszych detergentów na rynku przynosi podwójne efekty: nie tylko przywraca piękny wygląd i higieniczną czystość meblom, ale także pozwala cieszyć się nim przez długi czas poprzez zapobieganie wnikania brudu w materiał. Usługę prania tapicerki świadczymy u Klienta – na terenie stolicy Wielkopolski i okolicznych gmin zapewniamy dojazd gratis.