Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań
Odkurzanie tapczanu
Odkurzacz Karcher
Nasza oferta
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna » Czyszczenie kanap

 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego czyszczenia kanap

Czyszczenie, pranie kanap - Poznań

Czyszczenie kanap - Poznań

Skuteczne czyszczenie i pranie kanap w Poznaniu zapewni Ci firma Flame, która dysponuje profesjonalnym sprzętem i ma doświadczenie w pielęgnacji wszelkiego rodzaju tapicerek. Jeśli Twoja sofa poszarzała lub pojawiły się na niej nieestetyczne plamy, nasi eksperci pomogą jej odzyskać dawny wygląd. Usługę świadczymy w mieszkaniach, biurach i hotelach na terenie stolicy Wielkopolski i jej okolic, za każdym razem stosując najlepsze środki czyszczące oraz nowoczesne metody chroniące tapicerkę przed uszkodzeniem. 

 

Jak przebiega pranie kanapy Karcherem?

 

Pokryte tapicerką kanapy, sofy, szezlongi, wersalki, tapczany czy narożniki dość szybko się brudzą, nawet jeśli są rzadko użytkowane. W przypadku zwykłej eksploatacji materiał pokrywający taki mebel wypełnia się stopniowo nie tylko kurzem, ale też brudem różnego pochodzenia, resztkami napojów i jedzenia, sierścią oraz roztoczami i innymi alergenami. Z tego względu raz na jakiś czas warto zafundować sofie solidne pranie, które przywróci jej higieniczną czystość, piękne, żywe kolory oraz przyjemny zapach.  W firmie Flame zajmujemy się tym od wielu lat, świadcząc usługi profesjonalnego czyszczenia kanap bezpośrednio u Klienta.

Stosujemy w tym celu nowoczesną metodę ekstrakcyjną z użyciem sprzętu marki Karcher. Polega ona na rozprowadzeniu na tapicerce silnie działającego detergentu i odsysaniu go na bieżąco wraz z brudem oraz wodą, by uniknąć nadmiernego zamoczenia mebla. Dzięki temu można usunąć nawet głęboko osadzony brud i jednocześnie sprawić, by sofa była gotowa do użytku w możliwie najkrótszym czasie po zabiegu.