Czyszczenie tapicerki - Karcher Poznań
Odkurzacz Karcher
Obecnie znajdujesz się w : Strona główna

 

 

Czyszczenie i pranie kanap, mebli, dywanów - Poznań

 

Dywany i wykładziny

Do sprzątania (prania) dywanów i wykładzin używamy profesjonalnego urządzenia firmy KARCHER. Ekstrakcyjna metoda czyszczenia, którą stosujemy polega na rozpylaniu bardzo skutecznego, ekologicznego (zgodnego z wymogami UE), silnie czyszczącego środka i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, z którym nie poradzi sobie zwykły odkurzacz zostaje trwale usunięty.

Dzięki mocnej turbinie ssącej urządzenie pozostawia jedynie śladowe ilości wilgoci. Po wykładzinie można chodzić w czasie krótszym o ok. 70% niż w przypadku stosowania zwykłych odkurzaczy piorących. Jednocześnie stosowany przez nas środek konserwuje i wzmacnia włókna, utrudniając ponowne wnikanie brudu. Preparat ten usuwa również roztocza i nadaje pomieszczeniu świeży zapach.

Meble tapicerowane

Tą samą metodą czyścimy fotele, kanapy, pufy, narożniki i inne meble tapicerowane. W tym przypadku używamy jednak innej końcówki rozpylająco-ssącej, która jest przystosowana do czyszczenia tego typu podłoża. Wszystkie powyższe usługi wykonujemy w domu, biurze lub firmie klienta po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu.


Samochody

W taki sam sposób jak meble tapicerowane czyścimy tapicerki w samochodach oraz (opcjonalnie) dodatkowo bagażnik i podłogę. Samochody czyścimy również na terenie naszej posesji w Przeźmierowie, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. 


Neutralizacja zapachów


Przy pomocy Karchera oraz odpowiednich środków, usuwamy z mebli tapicerowanych, wykładzin i dywanów, przykre zapachy spowodowane np. moczem zwierząt domowych itp. 


Ozonowanie


Neutralizacja zapachów wnętrz samochodów, klimatyzacji samochodowych oraz całych mieszkań metodą ozonowania. Szczegóły w zakładce OZONOWANIE. 

Zalety stosowania metody ekstrakcyjnej

 

Jest to najbardziej skuteczna metoda usuwania trudnych zabrudzeń. Żadna metoda tzw. "na sucho" nie usuwa tak dogłębnie znieczyszczeń. Używamy oryginalnych i biodegradowalnych środków firmy KARCHER, co powoduje, że nie pozostają po praniu żadne lepkie pozostałości. Urządzenie Karchera ma bardzo silną turbinę ssącą, co powoduje, że wewnątrz mebla pozostają tylko niewielkie ilości wilgoci, które odparowują po kilku godzinach.

 

Zapraszamy po więcej szczegółów: